Moja lista blogów

środa, 23 lipca 2014

Kwestia małego człowieczka

Pisałam Wam kochani, że marzę ( wciąż o czymś marzę ) o tym, aby w naszej Rodzinie pojawił się nowy, mały człowieczek! Trwały już nawet drobne przygotowania typu kwas foliowy, badania, zdrowsze odżywianie w celu uzupełnienia witamin w organiźmie.

Otóż mimo moich przygotowań,  a przede wszystkim głębokiej chęci, decyzje te musimy przesunąć na potem, na poźniej... :-(
Nie dlatego, że się rozmyśliłam, rozmyśliliśmy NIE, tylko dlatego, że nie na mnie kolej w ustalonym w pracy szeregu. Tak , tak jest jakiś niepisany szereg, w którym nie
bardzo miejsce na dzień dzisiejszy mogę zmienić.
Poczekam, co się odwlecze to......jak mów stare przysłowie. Choć ciężko oswoić się z tą myślą, troszkę smutno, taki lekki zawód trawi moje serce.

Dla tych dziewczyn, które na swoją kolej czekać nie muszą, w szeregu stoją jako pierwsze polecam stronę http://ovufriend.pl/, można tam wspaniale poznać swoje ciało i wyznaczyć dni, w których szansa na poczęcie  jest największa. Dla mnie póki co, aplikacja będzie pomagać w  wyznaczaniu dni niepłodnych. Wszystko jasne, czytelne, na każdy dzień cenna rada.  Polecam dla starających się. 
A ja? no cóż włączam pozytywne myślenie i czekam...

"Po­zytyw­ne nas­ta­wienie ot­wiera sze­reg no­wych dróg, poz­wa­la przetrwać."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz