Moja lista blogów

piątek, 4 lipca 2014

O mnie

A więc i ja zaczynam....
Przymierzałam się do tego już bardzo długi czas, blogerką w myślach byłam ładnych parę miesięcy.
I udało się ! Odważyłam się ! 
Dzielić się tym, co w moim życiu wesołe i smutne, przemyślane i całkowicie spieprzone, poukładane i zawalone, śmieszne i żenujące. Wszystko proste, codzienne ale jakże życiowe !

Kim jestem?
Z przodu w latach widnieje już 30. Jestem pracującą mamą niebieskookiego panicza i zakochaną po uszy w moim nieślubnym konkubiną, jak nazywają mnie lekko uszczypliwie wszyscy, którzy czekają na nasz ślub. Swoją drogą kto wymyślił tę nazwę? konkubina/konkubent bleee....
Kocham ich szaleńczo !!!

Co lubię?
Lubię być panią domu, lubię urządzać przyjęcia! dodaje mi to dużego kopniaka. Kocham Grecję i wszystkie jej krajobrazy, ale o tym pewnie jeszcze nie raz napisze. Kocham słodycze niestety i film - musical "Mamma Mia" z Meryl Streep i Pierce Brosnan.
I lubię moją pracę, tak, lubię choć mnie czasami złości i smuci to bez niej dziwnie i pusto. A wieczorami lubię szklaneczkę whisky z colą i lodem hmmm........ i lubię wtulić się w mojego nieślubnego.

O czym marzę?
Wciąż o czymś marzę!!! a w mojej głowie jest miliony marzeń, którymi karmię się każdego dnia i są piękne i bardziej i mniej realne. Teraz jednak marzę o tym, aby w naszej małej Rodzinie pojawił się nowy człowieczek......  

Będzie mi miło jeżeli zostaniesz ze mną na dłużej i zadomowisz się na moim blogu. Jeżeli już jesteś zostaw mały ślad, każdy komentarz mnie z pewnością uskrzydli.

Wiem, że konkurencja jest gigantyczna! ale ja po prostu chce pisać, bo lubię, bo mam duszę marzycielki, romantyczki. 

Pozdrawiam
A.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz