Moja lista blogów

poniedziałek, 18 sierpnia 2014

Po biwakowe wspomnienia ;-)


NIEDZICA


I tak Nasz wyjazd pod namiot okazał się strzałem w dziesiątkę!!!
Fantastyczny wypoczynek, zupełnie bez stresu, bez pośpiechu, bez jakichkolwiek zmartwień. Tylko My, namiot i przyroda... Nikt i nic nas nie obchodziło, byliśmy wolni i szczęśliwi :-) Nasz kochany panicz również załapał bakcyla, więc tym bardziej czuję się szczęśliwa :-) W planach kolejny wyjazd...
Niedzica jak również Czorsztyn to bardzo urokliwe okolice. Uwielbiamy zamki, więc i te, które się tam znajdują przypadły nam do gustu.
Z ruin zamku w Czorsztynie roztacza się piękna panorama na Zbiornik Czorsztyński, Pieniny i Tatry. Cieszy mnie możliwość zwiedzania ruin i wyobrażania sobie tego, co było tutaj w dawnych czasach. Ileż te zniszczone mury mogłyby nam opowiedzieć ciekawych spraw z przeszłości...
Po przeciwległej stronie nad skarpą jeziora wznosi się średniowieczny zamek w Niedzicy. Zapewne pamiętacie kultowy serial lat siedemdziesiątych pt. " Wakacje z duchami", to właśnie w zamku w Niedzicy rozgrywała się większość scen. Nasz podziw przykuła niewątpliwie 40 metrowa studnia na małym dziedzińcu. Ciężko sobie wyobrazić w jaki sposób w tamtych czasach została wydrążona. A i krążące o niej historie są całkiem ciekawe.
Polecam oba zamki, są niewątpliwą atrakcją zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

NASZE POLE NAMIOTOWE :-)
Okazuje się, że nawet wśród głazów można odnaleźć serce...
Ale tak właśnie jest, kiedy otaczają nas ludzie, których kochamy nad wszystko!, bez których codzienność nie byłaby tak wyjątkowa!, bez których nie wstawałoby codziennie słońce!!! Kocham! Kocham mojego panicza i nieślubnego NAD ŻYCIE!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz