Moja lista blogów

piątek, 6 lutego 2015

Miał być wpis....

Zaplanowałam sobie dzisiaj wpis - podziękowanie dla dziewczyn, które zorganizowały świetną akcję NIEZNANE WSPIERAJĄ! Ale niestety dopadł mnie katar do tego kichanie, bolące gardło i jakoś słowa się nie kleją :( 

Więc króciutko - dziewczyny:

jesteście wielkie!!!

AUTOR PLAKATU Milena

Poświęciłyście swój cenny czas na mój raczkujący dopiero blog, za to naprawdę wielki szacunek. Miło wiedzieć, że w tej wirtualnej przestrzeni są osoby, które potrafią i chcą bezinteresownie wesprzeć. Jest mi niezmiernie miło, że mój "bloguś" znalazł się w pierwszej odsłonie akcji. Serce rośnie, kiedy widzę po Waszym wsparciu nowe odsłony i komentarze :) :) :) Z niecierpliwością czekam na kolejne odsłony akcji NIEZNANE WSPIERAJĄ, i polecane przez Was blogi.
Tymczasem zmykam pod kołderkę i przeziębieniu mówię stanowcze NIE!!!!!

1 komentarz:

  1. Kuruj się, kuruj!

    Bardzo nam miło, że nasze wsparcie Cię ucieszyło. Co prawda nie mogłyśmy zagwarantować tysiąca odsłon, ale pierwsze koty za płoty, prawda? Również niedawno raczkowałyśmy i wiemy, jakie początki blogowania są trudne, dlatego właśnie zdecydowałyśmy się promować początkujące autorki. To nic takiego, niemniej stokrotnie dziękuję za podziękowania!

    OdpowiedzUsuń