Moja lista blogów

czwartek, 2 lipca 2015

Czy warto pisać bloga?

No właśnie, czy warto? po co? dla kogo? 

W internecie dzisiaj znajdziemy niezliczoną ilość blogów praktycznie na każdy możliwy temat. Z jednymi pozostajemy na dłużej i uzależniamy się od nowych postów, inne odrzucamy zanim jeszcze zdążymy się w nie wczytać. Wreszcie sami zaczynamy pisać, tylko tak naprawdę po co? 
Moim największym marzeniem kiedy zaczynałam swoją przygodę z blogiem było poznanie nowych, ciekawych ludzi, z którymi można i warto stworzyć blogowe przyjaźnie. Póki co raczkuje i na znajomości czekam. Póki co nie poddaje się i pisze o tym, co akurat siedzi w mojej głowie, o tym  na jakim etapie życia właśnie jesteśmy.  Nie odkrywam za wiele z naszej prywatności, uparcie twierdzę, że nasza prywatność nie jest na sprzedaż. Może troszkę brak mi odwagi, a może samokrytyka mi na to nie pozwala...a może boje się możliwych konsekwencji, o których tyle sie teraz trąbi. 
Dla kogo? 
dla siebie! Miło będzie po latach spojrzeć na ten blog  i wspomnieć jak to było, kiedy miało się te 30 lat... ;-)o czym się marzyło, czym interesowało, czego bało, czym fascynowało itd... Pamięć bywa zawodna, a "papier" wszystko przyjmie :-). 
I wreszcie na koniec czy warto? 
Zdecydowanie TAK!!! lubię tu zaglądać, nawet kiedy natchnienia i pomysłów na pisanie brak. Nawet kiedy nie widzę zainteresowania moimi postami. Oczywiście bardzo zależy mi na czytających, odwiedzających i komentujących ale wciąż cierpliwie czekam. 

Jeżeli tu trafiłeś, przeczytałeś ten post zostaw po sobie znak, będzie mi niezmiernie miło :-) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz